home
Hakmar
Hakmar Aktüel Ürünler
6
Abone
6
Abone

6 Temmuz Hakmar Aktüel 2018

6 Temmuz Hakmar Aktüel 2018 Ürünleri

Birbirinden farklı marketlerin yaptığı indirim kampanyaları ile beraber müşterilerine hem ucuz hem de kaliteli ürünleri sunması şüphesiz vatandaşların oldukça ilgi gösterdiği konuların başında geliyor.

Giyim ürünlerinden beyaz eşyalara kadar, teknolojik materyallerden yiyecek malzemelerine kadar sayısız ürünü kapsayan bu güncel indirim günleri çok sayıda müşterinin alışveriş listelerinde belirleyici rol oynamaya da devam edecek gibi gözüküyor. Hakmar marketleri de 6-7-8 Temmuz tarihinde yaptığı kampanya ile birlikte çok sayıda ürün üzerinde etiket değişikliğine gitmeyi başarmış gibi gözüküyor.

Hem ev eşyaları hem de günlük ihtiyaçlar konusunda son derece farklı ürünleri ortaya koymaya devam eden Hakmar marketleri oldukça çeşitli ürünlerde indirime gitmiş durumda.

Göynük markasının 1 litrelik tam yağlı sütü 2,15 lira, İnan markasının tost peyniri 9,95 lira, Safgül markasının 2400 gramlık olarak satılan köy tipi yoğurdu ise 6,95 liralık fiyatları ile beraber hakmar aktüel bültenine giriş yapan ürünler arasında yer alıyor.

Haktat markasının 1.3 kilogram ağırlığı olan siyah zeytini 13,95 lira, Muratbey markasının süzme beyaz peyniri 12,95 lira ve Göynük markasının 1 ilogramlık olan ve son derece hesaplı bir fiyatı olan tereyağı ise 28,95 liralık fiyatları ile beraber oldukça dikkat çekici ürünler arasındaki yerini almış durumda.

6 Temmuz Hakmar İndirim Ürünleri

Cumhuriyet markasının geleneksel fermante dana sucuğu 13,95 lira, Binbir markasının tamamen doğal olan çiçek balı 17,95 lira, Gence markasının yarım kilogramlık patatesli kol böreği donmuş hali ile beraber 6,95 liralık etikete sahip olan ürünlerden.

Bal küpü markasının 1 kilogramlık harman siyah çayı 16,95 lira, Piebrawo markasının bisküvi kaplamalı sandviç atıştırmalığı 1,75 lira, Mahmood markasının 75 gramlık espresso toz içeceği 7,95 liralık fiyatları ile hakmar aktüel bültenine giriş yapan ürünlerden.

Kavoza markasının 1650 gramlık domates salçası 10,95 liradan alıcılarını beklerken Rençber markasının 2,5 kilogram ağırlığı olan baldo pirinci ise 14,95 liradan müşterilerini bekleyen ürünlerden bazıları.

Haftanın ürünleri kapsamında da pek çok yeni ürüne yer veren hakmar marketleri yaptığı indirimler ile beraber kaliteli ve ucuz bir alışverişin de kapılarını müşterilerine açmış durumda. Eğer sizin de çok fazla alışveriş ihtiyacınız varsa ve farklı markaların tatlarını denemek istiyorsanız kesinlikle hakmar bültenlerine göz atmalı ve şubelerini ziyaret etmelisiniz. Bu sayede hem birçok marka ile tanışmış olur hem de mutfak alışverişleriniz için yeni bir soluk yakalayabilirsiniz.