home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

16 Haziran A101 Aktüel 2018

16 Haziran A101 Aktüel 2018 Ürünleri

Birbirinden farklı marketlerin yaptığı indirim kampanyaları ile beraber müşterilerine hem ucuz hem de kaliteli ürünleri sunması şüphesiz vatandaşların oldukça ilgi gösterdiği konuların başında geliyor.

Giyim ürünlerinden beyaz eşyalara kadar, teknolojik materyallerden yiyecek malzemelerine kadar sayısız ürünü kapsayan bu güncel indirim günleri çok sayıda müşterinin alışveriş listelerinde belirleyici rol oynamaya da devam edecek gibi gözüküyor. A101 marketleri de 16-22 Haziran arasında yaptığı kampanya ile birlikte çok sayıda ürün üzerinde etiket değişikliğine gitmeyi başarmış gibi gözüküyor.

Yaz aylarının gelmesi ile beraber tatil planları yapanları sayısı da bir hayli artmış gibi gözüküyor. Dolayısı ile tatil hazırlığı yapanların belirli alışveriş malzemelerine ihtiyaç duymaları da son derece normal. A101 aktüel bülteni de yakın zaman içerisinde alışverişe çıkacakları düşünerek epey önemli bir işe imza atmış durumda. Şimdi o yazlık ürünleri beraber inceleyelim.

Soffio markasının bebek bezi çeşitleri farklı yapıları ve adetleri ile dikkatleri çeken ürünlerden. Bu ürünler için ödemeniz gereken ücret ise 12,95 lira olarak belirlenmiş. Gillette markasının 3 bıçaklı 3’lü traş bıçakları 8,75 lira, Domestos markasının 4 kiloluk çamaşır suyu 13,95 liralık etiketleri ile beraber a101 aktüel bülteninde yerini alan ürünlerden.

16-22 Haziran A101 İndirimli Ürünleri

Tarabya markasının tam yağlı taze kaşar peyniri 12,95 lira, Nimet markasının çıtır susamlı, yoğurtlu, damla çikolatalı, kandil simi, un kurabiyesi gibi oldukça farklı çeşitleri olan ürünleri ise sadece 3,95 liralık fiyatları ile a101 reyonlarından temin edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.

Milkten markasının 1 kilogramlık tereyağı 28,45 lira, Torku markasının Banada fındık kreması 6,95 lira, Capsule markasının oyuncak hediyeli olarak satılan şekerleme çeşitleri de 2,45 liralık fiyatları ile dikkatleri çekebilecek malzemelerden.

Keskinoğlu markasının son derece pratik bir yemek imkanı sunan piliç kebabı 1,75 lira, Kaşık markasının dana etini içerisinde bulunduran 500 gramlık Kayseri mantısı ise 9,95 liralık etiketleri ile beraber a101 aktüel bülteninde bulacağımız nadide ürünlerden.

Döve markasının farklı aromaları barındıran 400 ml hacme sahip şampuan çeşitleri 4,95 lira, Yudum markasının Omega 3 barındıran bitkisel sıvı yağ karışımı ise 12,95 liradan satışa çıkıyor. Bu ürünleri bu fiyatlar ile almak istiyorsanız toplamda 10 lira ve üzerinde alışveriş yapmanız gerektiğinin de altını çizelim.

A101 marketleri yaptığı farklı indirim çeşitleri ile de bu haftaya damga vurmuş durumda. Bu kampanyalardan en önemlisi ise mobilya ürünlerinde geçerli olmaya başladı bile. Bu haftaya damgasını vurması beklenen hemen hemen her mobilya ürününde gördüğünüz fiyatın yüzde 15 indirime sahip olduğunu unutmamanız gerekiyor.

Her evin ve iş yerinin ihtiyacı olan bu mobilyaları hem ucuza hem de kaliteli bir şekilde almak istiyorsanız kesinlikle a101 marketlerini ziyaret etmeniz de gerekecek. Ürünlerin bazılarının stoklar ile sınırlı olduğunu da belirtelim.