home
A101
A101 Aktüel Ürünler
8
Abone
8
Abone

17 Şubat A101 Aktüel 2018

17 Şubat A101 Aktüel 2018 Ürünleri

Türkiye’nin önde gelen market zincirleri aktüel kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Şubat ayının sonlarına yaklaştığımız günlerde marketlerin bu denli kapsamlı indirim ürünlerini raflarına ve reyonlarına yerleştirmesi de vatandaşların yüzünü güldürecek cinsten. Hem ucuz hem de kaliteli bir alışverişin kapılarını sonuna kadar açmayı başaran a101 marketler zinciri de bu haftaya ait olan kampanyasını yayımlamış durumda.

Giyim ürünlerinden gıda malzemelerine, temizlik ürünlerinden sebze ve meyve besinlerine kadar oldukça geniş yelpazeye yayılan indirim günlerinin 17-23 Şubat arasında olacağının da altını çizerek ürünlerin detaylı incelemelerine başlayalım.

17-23 Şubat A101 İndirim Ürünleri

Marmarabirlik markasının kuru sele doğal zeytinin 800 gramlık fiyatı 16,75 lira, İkbal markasının dana kasap sucuğu 13,50 lira, Doğuş markasının siyah filiz çayı 21,75 liralık satış etiketleri ile her an alışveriş sepetlerine girebilecek ürünlerin başında geliyor. Bu ürünlere sahip olduktan sonra market tarafından belirlenen yeni indirimler de kasalarda sizleri bekliyor olacak.

Yöremce markasının 1 kilogramlık sarı mercimeği 7,45 lira, Çerezya markasının tuzlu fıstığı 3,25 lira, Birşah markasının 900 gramlık yoğurdu ise 6,25 liradan a101 aktüel bülteninde kendisine yer bulan ürünlerden sadece bazıları olarak dikkat çekiyor.

Dimes markasının oldukça lezzetli olan sıkma portakal suyu 1,95 lira, Nimet markasının dondurulmuş soğan halkası ürünü 3,25 lira, Eti markasının bisküvit ve atıştırmalık çeşitleri ise 0,25 liradan reyonlarda yerini almış ve siz müşteriler ile buluşmak için bekliyor olacak.

Scotch Brite ultra konforlu bulaşık süngeri 4,95 lira, portakalın kilosu ise 1,75 liradan alışveriş sepetlerinde yerini alabilecek nitelikte ürünler olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Bu ürünlerin benzerleri ve diğer çeşitleri de a101 raflarında sizleri bekleyen indirimli ürünler kapsamında olacak.

10 TL ve üzeri alışverişleriniz için de a101 marketleri özel indirimleri müşterileri ile buluşturmaya devam ediyor. Bu miktarda yapacağınız alışverişin ardından Doğuş markasının 100’lü siyah poşet çayı sadece ve sadece 8,95 liraya market poşetlerinize girebilir. Bu ürünü tek başına almak isterseniz ödeyeceğiniz ücretin 18,95 lira olduğunun da altını çizelim.

17-23 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak olan indirim günlerinde yer alan ürünlerin stoklar ile sınırlı olduğunu ve son güne bırakmanız halinde hızlı bir şekilde tükenebileceğini de belirtelim. Bu ürünleri market raf ve reyonlarında bulamadığınız takdirde yetkililer ile görüşmeniz de önemle rica olunur. Zira 7000 markete sahip olan a101 zincirinin bu alanda aldığı önlemler de vatandaşın yüzünü güldürmeye devam edecek gibi gözüküyor.

Hemen hemen her sektöre yönelik olarak düzenlediği fiyat değişimleri ile vatandaşlara oldukça keyifli bir alışverişi vaat etmeyi ilke edinen a101’in içerisinde bulacağınız farklı ürünlerinde oldukça tatmin edici etiketlere sahip olduğunu hatırlatmak da fayda var. Alacağınız ürünlerin yanı sıra teknolojik araç ve gereçler için taksit kampanyaları da market içerisinde sizleri bekliyor olacak.


 • 0
  Muhteşem
 • 1
  İnanılmaz
 • 0
  Güzel
 • 0
  Hahaha
 • 0
  Üzgün